Projekty merytoryczne

DUŻE WYDARZENIA

Seminaria, konferencje i panele dyskusyjne

Od początku naszej działalności zorganizowaliśmy kilka większych wydarzeń o tematyce biznesowo-gospodarczej, które zgromadziły zarówno polskich, jak i hiszpańskich przedsiębiorców zainteresowanych możliwościami biznesowymi i inwestycyjnymi w obu krajach. Przy tych wydarzeniach współpracowaliśmy z instytucjami i organizacjami takimi jak Ambasada RP w Madrycie, Cámara de Madrid, Polsko-Hiszpańska Izba Gospodarcza oraz Hiszpańsko-Polska Izba Handlowa.

Panel dyskusyjny „Kobiety i przedsiębiorczość”

Panel zorganizowany przez Polish Professionals in Madrid oraz Ambasadę RP w Madrycie. Jako prelegentki w spotkaniu wzięły udział: -Katia Roman-Trzaska (Polska) założycielka Little Chef, Elena Betés Novoa (Hiszpania), założycielka firmy Rastreator.com oraz Sabina...

mniejsze SPOTKANIA

Warsztaty i wykłady

Regularnie organizujemy dla naszych członków spotkania i warsztaty poświęcone tematyce istotnej dla polskich profesjonalistów czynnych zawodowo w Hiszpanii, takich jak sytuacja na rynku pracy, różnice kulturowe w środowisku profesjonalnym czy kwestie administracyjne istotne dla obcokrajowców pracujących w Hiszpanii.

Polish professional in madrid

Poznaj nas!

PROJEKTY MERYTORYCZNE

WSPIERANIE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

PROFESJONALNY NETWORKING

WSPARCIE NA RYNKU PRACY

ROZWÓJ OSOBISTY I ZAWODOWY

NASZA SZERSZA DZIAŁALNOŚĆ POLONIJNA