Wydarzenia

WARSZTAT PRAKTYCZNY „ZAKTUALIZUJMY RAZEM TWÓJ PROFIL NA LINKEDIN!”

mar 7, 2024

To był bardzo (!) produktywny wieczór. Zebraliśmy się w grupie naszych członków chętnych do pracy nad swoimi profilami na LinkedIn.
Wszyscy uczestnicy przyszli przygotowani: przejrzeli swoje profile na LinkedIn i wskazali punkty wymagające poprawy.
Rozpoczęliśmy od krótkiego ćwiczenia, podczas którego wskazaliśmy 3 słowa klucze, określające nasz profil.
Pracowaliśmy w atmosferze wysokiego skupienia i pełnej koncentracji. Niektóre tematy przedyskutowaliśmy w grupie, inne indywidualnie z prowadzącymi.
Omówiliśmy główne sekcje profilu na LinkedIn, zaktualizowaliśmy informacje wstępne, sekcję „o mnie” i przejrzeliśmy, w jaki sposób prezentujemy nasze doświadczenie zawodowe, sprawdzając je zgodnie z kluczowymi słowami z początku sesji.
Oczywiście przekroczyliśmy czas zaplanowany na spotkanie, ponieważ staraliśmy się jak najbardziej skorzystać ze wspólnej konstruktywnej energii, którą stworzyliśmy! Wielkie podziękowania dla prowadzących i ekspertów: STANisław Nowak, Dominika Czapracka i Boguslaw Antropow za ich czas, chęć podzielenia się wiedzą i przede wszystkim za wielkie serce!
Nie przegapcie kolejnych spotkań z ekspertami PPM, którzy wspierają naszych członków w ich profesjonalnych podróżach! 🙂

aktualności

Może Cię zainteresować:

32. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

32. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

WOŚP gra już od 32 lat! A sztab w Madrycie działa już od lat kilku i od zawsze członkowie PPM bardzo aktywnie biorą udział w przygotowaniach do Finału!🙂 W tym roku nowością (i strzałem w 10-tkę!) były animacje taneczne i wspólny polonez, poprowadzone przez naszego...

czytaj dalej