Wydarzenia

ANDRZEJKI POLONIJNE PPM

lis 30, 2023

Jeśli myślicie, że w centrum Madrytu nie da się poszaleć przy polskiej muzyce, to jesteście w błędzie! 🙂 A jeśli chcecie to zobaczyć na własne oczy, koniecznie obejrzyjcie materiał z TVP Polonia (ZNAJDZIECIE GO TUTAJ: https://shorturl.at/cGNY5), bo w tym roku na naszych Andrzejkach była nawet telewizja! 🙂

Taką polską taneczną imprezę zorganizowaliśmy po raz drugi i już wiemy, że na dwóch razach się nie skończy. Frekwencja dopisała: było nas ponad 80 osób! Szaleństwom przy polskiej muzyce nie było końca – daliśmy z siebie absolutnie wszystko! Wyraźnie było widać, że „podpieracze ścian” są w PPM gatunkiem na wyginięciu, bo niemal wszyscy ulegli niesamowitej gorącej atmosferze wieczoru. Na pewno pomogło to, że nasz członek, Mistrz Polski w tańcach narodowych a także instruktor tańca Marcin Naskręt, któremu serdecznie dziękujemy za rozkręcenie zabawy (!), uczył nas tańczyć wesołą „belgijkę”, ognistą salsę i piękne flamenco! Teraz możemy już spokojnie startować do konkursu na najbardziej roztańczone stowarzyszenie!
Szkoda, że następne Andrzejki dopiero za rok… ale do tego czasu przecież wymyślimy i zorganizujemy inne ciekawe spotkania i imprezy! Już w styczniu Marcin rusza z Polskim Klubem Tanecznym (!), który PPM wspólnie z Polską Szkołą Forum gorąco wspiera i do którego już teraz serdecznie zapraszamy!!!

aktualności

Może Cię zainteresować: