Wydarzenia

PPM ACTIVATE – RYNEK PRACY W HISZPANII (SPOTKANIE DYSKUSYJNE)

mar 16, 2023

Niedawno rozpoczęliśmy serię spotkań Przedsiębiorcze czwartki z PPM ACTIVATE!

Na sesję inauguracyjną zaprosiliśmy naszą członkinię Kasia Gruszczyk, specjalistkę od rozwoju biznesu i międzynarodowej rekrutacji na stanowiska kierownicze z firmy Claire Joster. Kasia, która ma ponad 10 lat doświadczenia na rynkach międzynarodowych w Wielkiej Brytanii, Polsce i Hiszpanii, przybliżyła nam obecną sytuację na rynku pracy w Hiszpanii i szanse, jakie stoją przed “międzynarodowymi” talentami.

Omówiliśmy:

– różnice kulturowe w biznesie
– wyzwania i szanse dla międzynarodowych talentów w Hiszpanii
– branże przyszłości
– zarobki w Hiszpanii i ich negocjacje

Omówiliśmy również rosnące zjawisko ciągłego poszukiwania zmian w wyniku wypalenia zawodowego oraz jego przyczyny – pomógł nam w tym Adam Plona, współzałożyciel platformy wsparcia psychologicznego i well-being dla pracowników Mindgram i Mindgram ES, dzieląc się swoim doświadczeniem.

Sesja zakończyła się interesującą debatą pomiędzy wszystkimi uczestnikami z różnych sektorów oraz reprezentującą Ambasadę RP w Hiszpanii Sokolowska Kinga, posiadającą ogromne doświadczenie w kwestiach ekonomicznych.

Cała sesja i burza mózgów były tak inspirujące, że już czekamy na ciąg dalszy (który na pewno nastąpi)!

aktualności

Może Cię zainteresować:

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ! 

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia wspaniałego reportażu z naszego Balu przygotowanego przez PepeTV! Ogromne podziękowania dla Marii i Piotra Płonki za tak piękny materiał! https://www.youtube.com/watch?v=fYw8EBSHb_E&ab_channel=PepeTV

czytaj dalej
BAR POLONEZA W MADRYCIE

BAR POLONEZA W MADRYCIE

...i tym samym nasz Madrid Polonaise Ball 2024 uważamy za zakończony - a jednocześnie nową wspaniałą polską tradycję w samym sercu Hiszpanii uważamy za...ROZPOCZĘTĄ!!! Kto był, ten nie ma wątpliwości, że to NIE MOŻE być jedynie jednorazowe wydarzenie i ten nowy...

czytaj dalej