Wydarzenia

SPOTKANIE PPM ACTIVATE! – DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA W HISZPANII

lut 9, 2023

Kto prowadzi podcast? Co to są kwiaty stabilizowane? Czy warto założyć TikToka? I czy mamy w PPM kryminologa? To tylko niektóre z pytań, które pojawiły się na spotkaniu PPM Activate. Dowiedzieliśmy się na nim, jak możemy się wspierać jako (potencjalni) przedsiębiorcy. A pomogli nam w tym 3 prelegenci: 
 
Nasz członek, Boguslaw Antropow z firmy @Tedalian przygotował świetną prezentację o parametrach społeczno-gospodarczych rynku hiszpańskiego. 
 
Wojciech Jakub Łopatkiewicz z madryckiego oddziału Polish Investment and Trade Agency (PAIH) – Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu – przedstawił interesującą analizę SWOT o plusach i minusach prowadzenia działalności w Hiszpanii. 
 
Na koniec, Michał Wojciechowski, nasz członek i doświadczony event manager, opowiedział o pytaniach, które warto sobie zadać przed rozpoczęciem ekspansji na rynki zagraniczne. 
 
Cennymi obserwacjami podzieliła się z nami również Sokolowska Kinga, odpowiedzialna od 15 lat za sprawy ekonomiczne w naszej Ambasadzie. 
 
Oprócz dyskusji o różnicach kulturowych między naszą ojczyzną i tą adoptowaną, były też humorystyczne przerywniki – z życia wzięte anegdoty i „wpadki” aspirujących biznesmenów i biznesmenek.
 
Cieszy nas, że jest zapotrzebowanie na taką wymianę doświadczeń. Dlatego już planujemy kolejne eventy, o których dowiecie się z naszego newslettera.

aktualności

Może Cię zainteresować:

FILM PROMUJĄCY POLSKĘ W RAMACH DNI DZIEDZICTWA POLSKIEGO, HISZPANIA 2023

FILM PROMUJĄCY POLSKĘ W RAMACH DNI DZIEDZICTWA POLSKIEGO, HISZPANIA 2023

Niedawno ukazał się krótki film promujący Polskę w ramach Dni Dziedzictwa Polskiego, Hiszpania 2023, przygotowany dla Ambasady RP w Madrycie. W jego realizacji wzięło udział (przed i za kamerą) wielu członków Polish Professionals in Madrid, z czego oczywiście jesteśmy...

czytaj dalej
WARSZTAT COACHINGOWY „MENTALNY FITNESS, CZYLI JAK RADZIĆ SOBIE LEPIEJ ZE WSZYSTKIMI ŻYCIOWYMI WYZWANIAMI”

WARSZTAT COACHINGOWY „MENTALNY FITNESS, CZYLI JAK RADZIĆ SOBIE LEPIEJ ZE WSZYSTKIMI ŻYCIOWYMI WYZWANIAMI”

Popularność naszego ostatniego przedsięwzięcia przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Łącznie ponad 60 osób (!) wzięło udział w dwóch warsztatach coachingowych, podczas których uczestnicy dowiedzieli się, jak podstępnie nasz własny umysł potrafi nas sabotować, a...

czytaj dalej