Wydarzenia

SPOTKANIE PPM ACTIVATE! – DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA W HISZPANII

lut 9, 2023

Kto prowadzi podcast? Co to są kwiaty stabilizowane? Czy warto założyć TikToka? I czy mamy w PPM kryminologa? To tylko niektóre z pytań, które pojawiły się na spotkaniu PPM Activate. Dowiedzieliśmy się na nim, jak możemy się wspierać jako (potencjalni) przedsiębiorcy. A pomogli nam w tym 3 prelegenci: 
 
Nasz członek, Boguslaw Antropow z firmy @Tedalian przygotował świetną prezentację o parametrach społeczno-gospodarczych rynku hiszpańskiego. 
 
Wojciech Jakub Łopatkiewicz z madryckiego oddziału Polish Investment and Trade Agency (PAIH) – Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu – przedstawił interesującą analizę SWOT o plusach i minusach prowadzenia działalności w Hiszpanii. 
 
Na koniec, Michał Wojciechowski, nasz członek i doświadczony event manager, opowiedział o pytaniach, które warto sobie zadać przed rozpoczęciem ekspansji na rynki zagraniczne. 
 
Cennymi obserwacjami podzieliła się z nami również Sokolowska Kinga, odpowiedzialna od 15 lat za sprawy ekonomiczne w naszej Ambasadzie. 
 
Oprócz dyskusji o różnicach kulturowych między naszą ojczyzną i tą adoptowaną, były też humorystyczne przerywniki – z życia wzięte anegdoty i „wpadki” aspirujących biznesmenów i biznesmenek.
 
Cieszy nas, że jest zapotrzebowanie na taką wymianę doświadczeń. Dlatego już planujemy kolejne eventy, o których dowiecie się z naszego newslettera.

aktualności

Może Cię zainteresować:

32. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

32. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

WOŚP gra już od 32 lat! A sztab w Madrycie działa już od lat kilku i od zawsze członkowie PPM bardzo aktywnie biorą udział w przygotowaniach do Finału!🙂 W tym roku nowością (i strzałem w 10-tkę!) były animacje taneczne i wspólny polonez, poprowadzone przez naszego...

czytaj dalej