Wydarzenia

PIERWSZE SPOTKANIE „POLSKIEGO KLUBU KSIĄŻKI PPM”

kwi 24, 2021

Z okazji Światowego Dnia Książki, zainteresowani członkowie PPM, wzięli udział w pierwszym spotkaniu Polskiego Klubu Książki PPM. Uczestnicy spotkali się w parku Fuente del Berro, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności związanych z zagrożeniem COVID i wymienili się wcześniej ustalonymi książkami. Największym zainteresowaniem cieszyły się oczywiście książki po polsku, bo o te najtrudniej w Madrycie.

Wspólnie doszliśmy do wniosku, że warto przed spotkaniem ustalić kto jaką tematyką jest zainteresowany bądź jakiejś konkretnej książki szuka. Dla ułatwienia wymiany, powstał specjalny plik do polecenia i rezerwowania książek. Klub będzie spotykał się raz na miesiąc. Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem w przyszłych spotkaniach wypełnij ankietę.

Dodatkowo zapraszamy do oddawania książek do powstającej polskiej biblioteki przy PPM. Książki można oddawać podczas wszystkich spotkań PPM lub kontaktując się z Krzysztofem Leśniakiem, Koordynatorem Polskiego Klubu Książki PPM pod adresem: ksiazki@ppm.org.es

Zapraszamy do udziału w przyszłych spotkaniach!

aktualności

Może Cię zainteresować: